Український fashion barefoot-бренд NUGAIA представив літню колекцію, до якої увійшли нові моделі взуття та перша лінія аксесуарів бренду.

Читайте также: Плейліст CHEEV: що слухає артист у різних емоційних станах

У новій колекції дебютують дві моделі сандалій — Hydra Thong Sandals із лаконічним thong-силуетом та Tulum Asymmetric Sandals з асиметричним дизайном і плавними лініями. Обидві представлені в палітрі природних відтінків — від білого й сріблястого до теплого піску, шоколаду та глибокого чорного.

Не обійшлося й без оновлень знакових моделей бренду. Сандалі Ria повернулися з удосконаленою підошвою та новими кольорами, а високі літні чоботи Ksena — в оновленій надм`якій італійській замші.

Читайте также: Зношені до досконалості: історія бренду Golden Goose

Та головна новина сезону — дебютна лінія аксесуарів NUGAIA. Бренд представив анклети ручної роботи, натхненні фактурами й кольорами морського каміння. Прикраси з натурального каміння доповнюють латунні елементи з покриттям із 999 срібла або 24-каратного золота — делікатний акцент, що органічно завершує літній образ.

Читайте также: Місце, куди завжди хочеться повернутися: нова колекція the COAT, натхнена фестивалем «Вирій»

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *